ترمیم کننده و اسکار

کمی صبر کنید...
ترتیب نمایش:

کرم بازسازی کننده پوست

95,000 تومان
تسریع بازسازی و بهبود پوست های آسیب دیده شده و در روند ترمیم پوست بخصوص بعد از انجام لیزر نقش بسزایی دارد.

کرم بعد از لیزر

68,000 تومان
مناسب برای التهاب های پوست،ضد باکتری و قارچ، درمان پوست تحریک شده و ادرار سوختگی, بعد از اعمال لیزر درمانی و میکرودرم و ...

کرم سیکاسل

75,000 تومان
ترمیم کننده زخم ها و ضد التهاب.کرم ترمیم کننده سیکاسل لایسل با فرمولاسیون ترمیم‌کننده قوی خود، به بازسازی اپیدرم کمک می‌کند، قرمزی و التهابات پوستی پس از جراحی را رفع می‌کند، پوست را التیام می‌بخشد و ترمیم و بازسازی پوست را تسریع می‌بخشد. همچنین کرم ترمیم کننده سیکاسل لایسل دارای خاصیت آنتی‌اکسیدان بوده و لایه محافظ لیپیدی پوست را تقویت می‌کند. در نتیجه از پوست در برابر رادیکال‌های آزاد و آلودگی هوا محافظت کرده، رطوبت پوست را حفظ می‌کند و احتمال بروز حساسیت یا تحریک پوست را کاهش می‌دهد.

کرم سیکالفت

ناموجود
ترمیم کننده و بهبود انواع رخم                                                                                                               این کرم از عفونت پوست جلوگیری کرده و به دلیل داشتن سولفات مس و زینک به سریعترین و بهترین شکل ممکن پوست را التیام میبخشد -تاثیر این محصول نه تنها پوست را التیام میبخشد بلکه به بازسازی سریع بافتهای آن کمک میکند .از این کرم میتوان در ترک خوردگی پوست - اگزمای بدون تراوش - بخیه - زخم بستر - سوختگی سطحی - و خراش روی پوست استفاده کرد .این محصول برای استفاده کودکان نیز مناسب است .

دسته‌بندی